Tým VeruApp

Chceme vidět šťastné sociální pracovníky.

Rádi pomáháme s růstem a zlepšováním sociálních služeb v digitálních rozměrech. Za každou spokojenou organizací vidíme desítky usměvavých pracovníků a stovky jejich obsloužených klientů. To je pro nás obrovská hodnota.

Náš tým se skládá ze skvělých lidí, kteří svým talentem a nadšením pomáhají s budováním služby, která umožňuje sociálním organizacím soustředit se především na své klienty.

Tým VeruApp

Daniel Karas

CEO

Daniel je hnacím motorem týmu. Zúročuje své zkušenosti z procesního řízení a komunikace s partnery. Věnuje se službám pro organizace, lidským zdrojům a provozním záležitostem. Inspiraci hledá v knihách a hlavu si čistí sportem. Vždy chtěl budovat něco, co má smysl, přispívá k dobré věci a bude lidem užitečné.

Tým VeruApp

Dominik Šefl

Produktový manager

Dominik je naše hvězda. Navrhl kompletní řešení aplikace VeruApp, na vývoji všech jeho částí se přímo podílel a má tak v malíku celý produkt, který neustále vylepšuje. Podílí se na prezentaci služby a zaškolování nových organizací.

Tým VeruApp

Filip Major

Mentor projektu

Filip je náš ostřílený profesionál. Výborně se vyzná v rozjíždějících se projektech a poskytuje nám oporu v našem rozvoji. Pomohl nám definovat naši vizi a cíle, kterých chceme společně dosáhnout. Zároveň vnáší do našeho týmu prvek produktových a obchodních zkušeností, které jsou pro nás k nezaplacení.

Tým VeruApp

Lenka Šeflová

Garant projektu

Byla to právě Lenka, která vyslovila potřebu po efektivním digitálním řešení pro řízení sociální organizace. Pomohla nám s definicí toho s čím můžeme sociálním službám pomoci. VeruApp vyzkoušela na organizaci, kterou řídí a pomohla nám s prvním testováním a laděním. Je studnicí podnětné zpětné vazby a v současné době o nás šíří své zkušenosti.

Tým VeruApp

Klára Zajíčková

Administrativa & Compliance

Klárka je náš člověk přes papíry, zajišťuje pro nás kompletní chod kanceláře od A do Z. Skvěle se orientuje v legislativě sociálního sektoru a tak vždy ví co je potřeba.

Tým VeruApp

Kamil Vašák

Vedoucí vývojář

Kamil perfektně rozumí současným technologiím, což se nádherně podepisuje na naší aplikaci. Když mu ukážete co je potřeba v aplikaci udělat, vždy ví, co k tomu bude potřeba a jak na to. Má dlouholeté zkušenosti s vedením týmu vývojářské společnosti a proto se můžeme na Kamila ve vývoji plně spolehnout.

Náš příběh

Veru byla autistická dívka, která byla závislá na pomoci a péči sociální pobytové služby. Vlivem nedobrého zdravotního stavu, se opakovaně dostávala do ohrožení života. Byla zcela závislá na rychlé identifikaci pomoci, předávání interních informací v dané pobytové službě a stacionáři. Název aplikace věnujeme právě jí. VeruApp je založena na humánním přístupu k člověku, lidskosti, eliminaci nezvratných přístupů a okamžité kontrole péče, kterou personál klientovi poskytuje.

Jako mnoho společností i my jsme vznikli z jedné velké potřeby. Potřeby po efektivním digitálním řešení pro sociální služby. Dominikova maminka Lenka pracuje jako ředitelka CPOS Město Touškov a přesně takovéto řešení jí dlouhou dobu chybělo. Dominik se s kolegy zabývá vývojem softwaru a proto ho požádala o řešení, které by jim pomohlo tuto potřebu naplnit.

Vypracovali jsme proto případovou studii a následně na ní postavili ambiciózní aplikaci VeruApp, kterou jsme následně nasadili do provozu v Touškově a poté už to s námi šlo ráz na ráz. Vyhráli jsme příspěvek na rozvoj od Laboratoře Vodafone, prošli mentoringovým programem a postavili tým skvělých lidí, kteří jsou dnes orientovaní nejen produktově a obchodně, ale hlavně sociálně.

Spolupracujeme s:

Technologické zázemí

Next Solutions s.r.o.

Technologické zázemí je pro nás klíčové. K tomu abychom mohli zaručit hladký provoz a vývoj aplikace, máme zásadního partnera. Aplikaci pro nás vytvořila a spravuje vývojářská společnost Next Solutions s.r.o.

Centrum pečovatelských a ošetřovatelských služeb Město Touškov

CPOS Město Touškov používá Veruapp:

Reference


VeruApp pro nás znamená především velký skok kupředu. Všichni naši pracovníci ji používají každý den a provoz bez ní, je pro nás nyní zcela nepředstavitelný. První co jsme zaznamenali po spuštění do provozu byl znatelně menší administrativní tlak na nás všechny a obecně lepší organizace všech úkonů a služeb. Musíme také ocenit snahu, se kterou nám tým VeruApp pomáhal při nasazení do naší organizace. Vše bylo velmi dobře odprezentováno a vysvětleno, tedy celý přechod byl velmi plynulý. Dnes na systému VeruApp oceňujeme především automatické vykazování pro MPSV, užitečná statistická data a skvělý přehled nad každodenní činností všech pracovníků. Přejeme všem lidem z VeruApp mnoho štěstí s pomocí i ostatním organizacím.

Zajistíme Vám kompletní návrh na digitalizaci.

Aplikace je vytvořena přesně podle potřeb sociálních služeb a služeb terénních. Pokud máte procesy odlišné, lze aplikaci přizpůsobit potřebám a procesům Vaší práce.

Dohodnout seznamovací schůzku

Náš cíl je poskytnout organizacím v sociálním oboru software, který je nebude zdržovat při práci, ale naopak jim práci ulehčí, zpřehlední a opakující se agendu zcela zajistí.